Edremit Winsa Bayi, Winsa Bayisi, cam balkon, panjur, kepenk sistemleri

Tufan Pen olarak Edremit Winsa Bayisi, cam balkon, panjur ve kepenk sistemleri hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Winsa çalışmaları kapsamında pencere ve kapı sistemleri, sürme sistemleri, panjur ve kepenk sistemleri ile cam balkon sistemleri gerçekleştiriliyor. Bu çalışmalar ile müşterilerin beklentilerinin en üst seviyeden karşılanması ve müşterilerin ihtiyaçlarının en uygun fiyatlarla giderilmesi sağlanıyor.

EDREMİT WİNSA PENCERE - KAPI SİSTEMLERİ

Edremit Winsa pencere ve kapı sistemleri, Yeni Dorado 76, Revotech Gold, Revotech ve Safir olarak birbirinden ayrılıyor.

Yeni Dorado 76, 76 milimetre genişliğinde üretilmesi nedeniyle bu ismi alıyor. 5 odacıklı profil yapısına sahip olan ve düşük ısı geçirgenliğine sahip olan Yeni Dorado 76, yüksek ısı yalıtımı sağlayarak beklentileri üst seviyede karşılıyor. Keskin hatlara sahip olan kasa ve kanat yapısı bulunan Yeni Dorado 76, estetik bir görünüme sahiptir. Rüzgar yüküne karşı yüksek mukavemet sağlayan Yeni Dorado 76, bu sayede birçok mimari yapıya uygulanabilmektedir. A Class - EN 12608-1 ve TPE Gri / Siyah contaya sahip olan Yeni Dorado 76, 24,30,36,44 ve 52 milimetrelik cam kalınlığı seçenekleriyle sunuluyor. Yeni Dorado 76; Altın Meşe, Antik Meşe, Antrasit Gri, Fındık, Crown Platin, Krem, Kül Siyahi, Maun, Metalik Antrasit, Metalik Gümüş, Pyrite, Vizon, Winchester gibi farklı renklerle müşterilerle buluşturulabiliyor.

Revotech Gold, 90 milimetre genişliğinde üretilen ve 7 odacıklı profil yapısına sahip olan Revotech Gold, oldukça düşük ısı geçirgenlik değerine sahiptir. Eşikli ve eşliksiz kapı seçenekleriyle sunulabilen Revotech Gold, damlalıklı kanat ve kendinden pervazlı kasa profili seçeneği ile görsel bütünlük sağlıyor. Revotech Gold, Winsa PVC Pencere, Kapı ve Sürme Sistemleri'yle de uyumlu şekilde çalışabiliyor ve tüm mimari yapılara uygulanabiliyor. B Class - TS 5358 - EN 12608 ve TPE Gri / Siyah contaya sahip olan Revotech Gold, 24, 30, 36, 44 ve 52 milimetre cam kalınlığına sahip şekilde müşterilere sunulabiliyor. Revotech Gold, Altın Meşe, Antik Meşe, Antrasit Gri, Fındık, Crown Platin, Krem, Kül Siyahi, Maun, Metalik Antrasit, Metalik Gümüş, Pyrite, Vizon, Winchester renkleriyle hazırlanabiliyor.

Revotech 84 milimetre genişliğine sahip olan ve 7 odacıklı profille müşterilerin karşısına çıkan Revotech, yüksek ısı yalıtımına sahip şekilde müşterilere sunuluyor. Özel tasarım profili bulunan Revotech, mimari talepleri karşılayan en önemli unsurlardan biri olarak kabul ediliyor. Winsa PVC özel tek açılım, çift açılım, sürme, katlanır, pivot ve güvenlikli tüm seçeneklere uyumlu şekilde kullanılabilen Revotech, kapı ve sürme sistemleri renklerine de uyum sağlayabiliyor. B Class - TS 5358 - EN 12608 ve TPE Gri / Siyah contaya sahip olan Revotech; Altın Meşe, Antik Meşe, Antrasit Gri, Fındık, Crown Platin, Krem, Kül Siyahi, Maun, Metalik Antrasit, Metalik Gümüş, Pyrite, Vizon, Winchester renkleriyle de uygulanabiliyor.

Safir, 70 milimetre genişliğinde üretiliyor ve 5 odacıklı profil yapısına sahip şekilde müşterilerle buluşturuluyor. Rüzgara karşı yüksek mukavemet sağlayan Safir, birçok mimari talebi karşılayacak şekilde müşterilere sunuluyor.  B Class - TS 5358 - EN 12608 ve TPR Gri / Siyah contaya sahip olan Safir, 4, 10, 20, 24, 26, 30, 36, 39 mm cam kalınlığı seçenekleriyle oluşturuluyor. Safir; Altın Meşe Antrasit Gri Fındık Metalik Antrasit Pyrite Vizon renkleriyle hazırlanabiliyor.

EDREMİT WİNSA SÜRME SİSTEMLERİ

Edremit Winsa sürme sistemleri çalışmaları kapsamında müşterilere sunulan sürme sistemleri; Lotus, Panorama HS 76 ve Comfort Slide olarak birbirinden ayrılıyor.

Lotus, 122 milimetre genişliğinde iki eksenli, 113 milimetre genişliğinde tek eksenli ve kendinden pervazlı kasa seçenekleriyle müşterilere sunuluyor. 28 milimetreye kadar çift ya da üçlü cam kullanımı gerçekleştirilebilen bu ürünler, ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır. Kanatları kasa içinde bulunan ve bu nedenle kanatların dışarıya çıktısı görünmeyen bu sistemler, estetik hatlara sahiptir. Tüm mekanlara daha geniş manzara ve ferah iç ortam sunan Lotus, her geçen gün daha fazla kişi ve kurum tarafından talep edilmektedir. 112 milimetre profil genişliğine, 45 milimetre kanat profil genişliğine sahip olan Lotus'un kasa odacık sayısı ise 4'tür.B Class - TS 5358 - EN 12608 sınıfına sahip olan Lotus, 4,5,20,24 ve 28 milimetre cam kalınlığıyla müşterilere sunulur. Lotus, Altın Meşe, Antik Meşe, Antrasit Gri, Fındık, Crown Platin, Krem, Kül Siyahi, Maun, Metalik Antrasit, Metalik Gümüş, Pyrite, Vizon, Winchester renkleriyle de müşterilerle buluşturulur.

Panorama HS 76, 175 milimetre kasa genişliğine, 8 odacığa, 44 milimetreye kadar çift cam, üçlü cam üniteleri ve panel kullanımıyla müşterilere sunulur. Üst seviyede ısı, hava, su ve toz yalıtımı gerçekleştiren Panorama HS 76, rüzgar yüklerine karşı maksimum dayanım konforuna sahiptir. 2'li, 3'lü ve 4'lü kanat uygulamalarına elverişli olan Panorama HS 76, 3 metre genişliğinde ve 300 kilogram ağırlığında kanat yapımına da olanak sağlar.  B Class - TS 5358 - EN 12608 sınıfındaki Panorama HS 76,  4, 12, 20, 24, 30, 38, 44 mm cam kalınlığı ile müşterilerle buluşturulmaktadır. Altın Meşe, Antik Meşe, Antrasit Gri, Fındık, Crown Platin, Krem, Kül Siyahi, Maun, Metalik Antrasit, Metalik Gümüş, Pyrite, Vizon, Winchester renklerine sahip olan Panorama HS 76, müşterilerin en çok talep ettiği ürün grupları arasında yer alır.

Comfort Slide, 149 milimetre genişliğinde, 6 odacıklı kasa ve 76 milimetre genişliğinde kanat profiline sahiptir. Isı ve ses yalıtımını sağlayan Comfort Slide, özel tasarlanan donanımdadır ve 52 milimetreye kadar üçlü cam uygulanmasına olanak sağlar. Sürme uygulamalardan farklı bir bakış açısı ile üretilen Comfort Slide, maksimum görüş alanına uygun şekilde müşterilere sunulur. B Class - TS 5358 - EN 12608 sınıfındaki Comfort Slide, 24, 30, 36, 44, 52 mm cam kalınlığı ile üretilebilir. Comfort Slide, Altın Meşe, Antik Meşe, Antrasit Gri, Fındık, Crown Platin, Krem, Kül Siyahi, Maun, Metalik Antrasit, Metalik Gümüş, Pyrite, Vizon, Winchester renkleriyle de bulunduğu ortamlara uyumlu şekilde müşterilere sunulabilir.

EDREMİT WİNSA PANJUR VE KEPENK SİSTEMLERİ

Edremit Winsa panjur ve kepenk sistemleri, Winkepenk ve Winstor olarak birbirinden ayrılıyor.

Winkepenk, uygulandığı alanlarda güneş kontrolünün en üst seviyede gerçekleştirildiği uygulamalar olarak karşımıza çıkıyor. Olumsuz hava şartlarına ve dış etkenlere karşı koruma sağlayan Winkepenk, farklı uygulamalara ve renk seçeneklerine de olanak sağlar. Kemerli kepenk de yapılabilen Winkepenk ile kanat içlerine lamel ya da sisteme özel panel profili de uygulanır. Kasa profili ya da direkt olarak duvar yüzeyine uygulanabilen Winkepenk, tek kanat ya da sağa -sola katlanabilir şekilde çift - dört kanal şeklinde hazırlanabilmektedir. Winkepenk, Altın Meşe, Antik Meşe, Antrasit Gri, Fındık, Crown Platin, Krem, Kül Siyahi, Maun, Metalik Antrasit, Metalik Gümüş, Pyrite, Vizon, Winchester renkleriyle de müşterilere sunulabilmektedir.

Winstor, kapı ve pencerelere kolay şekilde uygulanabilen, şık tasarımı ve üstün yalıtım kalitesine sahip panjur sistemleri olarak karşımıza çıkıyor. 37 milimetre ve 55 milimetre lamel kullanımı gerçekleştirilebilen Winstor ile manuel ve motorlu kullanım sunulabiliyor. Sürme ve stor sineklik uygulamalarına da olanak sağlayan Winstor, mevsim kontrolünün sağlanmasında en önemli çalışmalardan biri olarak kabul ediliyor. 185*185 Kutu, 220*220 Kutu, 185*220 Yalıtımlı Kutu ve 220*225 Yalıtımlı Kutu stor sineklik uygulanabilen Winstor, Altın Meşe, Antik Meşe, Antrasit Gri, Fındık, Crown Platin, Krem, Kül Siyahi, Maun, Metalik Antrasit, Metalik Gümüş, Pyrite, Vizon, Winchester gibi renklerle de müşterilere sunulabiliyor.

EDREMİT WİNSA CAM BALKON SİSTEMLERİ

Edremit Winsa Cam Balkon Sistemleri ve Camoda Cam Balkon Sistemleri olarak ikiye ayrılan bu ürünler, birçok farklı seçenekle müşterilerle buluşturulabiliyor.

EDREMİT KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ

Veranda, 47 milimetre genişliğe, Fırça Conta / TPV Contaya, 4 sıra ve 5 sıra conta sayısına, 8 mm temperli tek cam, 10 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam, 30 mm temperli çift cam uygulamalarına ve İspanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımına olanak sağlıyor.

Vela Gold, 40 milimetre genişliğe, Fırça Contaya, 8 mm temperli tek cam uygulamalarına sahiptir ve en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Camekan sistemleri, 39 milimetre genişliğe, TPV / Fırça Contaya, 8 mm temperli tek cam cam uygulamalarına, 8 tekerlekli taşıyıcı tasarıma ve stor perde profil opsiyonuna sahiptir.

Camekan Konfor sistemleri, 39 milimetre genişliğe, 20 milimetre temperli çift cama, 8 tekerlekli taşıyıcı tasarımda, stor perde profili opsiyonuna sahiptir.

Vela sistemleri 40 milimetre genişliğe, fırça contaya, 8 milimetre temperli tek cama - 24 milimetre temperli çift cama ve stor perde profili opsiyonuna sahiptir.

EDREMİT WİNSA SÜRME CAM BALKON SİSTEMLERİ

Edremit Winsa sürme cam balkon sistemleri; Teras, Teras Konfor ve Teras Kuartet olarak birbirinden ayrılıyor.

Teras sistemleri, 131,2 milimetre genişliğe, fırça contaya, alüminyum kapak profiline, 8 milimetre temperli tek cama ve 45,2 tekerlekli tasarıma sahip şekilde müşterilere sunuluyor.

Teras Konfor sistemleri, 146,2 milimetre genişliğe, fırça contaya, alüminyum kapak profiline, 30 milimetre temperli çift cama, 45,2 çapında 8 adet tekerlek tasarımına ve jaluzi uygulama imkanıyla müşterilere sunuluyor.

Teras Kuartet sistemi, 138,5 milimetre genişliğe, fırça contaya, alüminyum kapak profiline, 20 milimetre temperli çift cama, 45,2 çapında tekerlek tasarımına ve çerçeveli kanat opsiyonuyla müşterilerle buluşturuluyor.

Hareketli Küpeşte Sistemleri, 13*13 santimetre genişliğe, fırça contaya, çift sıra conta sayısına, alüminyum kapak profiline, 8 mm temperli tek cam ve 21 mm ( 5+11+5) temperli çift cam uygulamalarına, motorlu uygulamaya ve Tek cam: 1 sabit + 1 hareketli, 1 sabit + 2 hareketli, 1 sabit + 3 hareketli Çift cam: 1 sabit + 1 hareketli, 1 sabit + 2 hareketli uygulama tiplerine sahip şekilde müşterilere sunuluyor.

Dış Mekan Perde Sistemleri, 10*11 santimetre genişliğe, fırça contaya, 3 tip perde uygulamasına ve motorlu uygulama mekanizmasına sahip şekilde müşterilere sunuluyor.

Winsa Loca sistemleri 1330 cm x 2000 cm / 2 Kişilik, 2000 cm x 2000 cm / 4 Kişilik ve 2500 cm x 2000 cm / 6 Kişilik farklı seçeneklerle müşterilerin karşısına çıkıyor.

EDREMİT WİNSA CAMODA CAM BALKON SİSTEMLERİ

Edremit Winsa Camoda katlanır cam balkon sistemleri; Bella, Performus, Eco Bella ve Consensus olarak birbirinden ayrılıyor.

Bella; 39 milimetre genişliğe, TPV / Fırça Contaya, alüminyum kapak profiline, 8 milimetre temperli tem cama ve 20 milimetre temperli çift cama, 8 tekerlekli taşıyıcı tasarıma ve stor perde profili opsiyonuna sahiptir.

Performus; 40 milimetre genişliğe, fırça contaya, alüminyum kapak profiline, 8 mm temperli tek cam, 24 mm temperli çift cam seçeneklerine, 8 tekerlekli taşıyıcı tasarıma ve stor perde profili opsiyonuna sahiptir.

Eco Bella; 40 milimetre genişliğe, fırça contaya, alüminyum fitil profiline ve 8 milimetre temperli tek cama sahiptir.

Consensus; 47 milimetre genişliğe, TPV /Fırça contaya, alüminyum kapak profiline, 8 milimetre temperli tek cam, 10 milimetre temperli tek cam, 24 milimetre temperli çift cam, 30 milimetre temperli çift cam seçeneklerine ve ispanyolet kullanımı, jaluzi kullanımı, enjeksiyon kapak kullanımı opsiyonlarına sahiptir.

EDREMİT WİNSA CAMODA SÜRME CAM BALKON SİSTEMLERİ

Edremit Winsa Sürme Cam Balkon Sistemleri; Vista Slider, Vista Unico ve Vista Quadro olarak birbirinden ayrılıyor. 

Vista Slider; 131,2 milimetre genişliğe, fırça contaya, alüminyum kapak profiline, 8 milimetre temperli tek cama, 45.2 mm temperli tasarım (özel çap) mekanizmasına sahiptir.

Vista Unico; 146,2 milimetre genişliğe, fırça contaya, alüminyum kapak profiline, 30 milimetre temperli çift cama, 45,2 milimetre 8 adet tekerlekli tasarıma ve jaluzi uygulama imkanına sahiptir.

Vista Quadro; 138,5 milimetre genişliğe, fırça contaya, alüminyum kapak profiline, 20 milimetre temperli tek cama, çerçeveli kapat opsiyonuna sahip şekilde müşterilere sunuluyor.

Tufan Pen olarak, kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Balıkesir ve çevresinde hizmet sunmaya devam ediyor, Edremit Winsa Bayisi olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak hizmetler veriyoruz. Siz de Tufan Pen firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından çalışmalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Bildirim kutunuza bizden haberleri alın


 

Copyright © 2022 venio
Tüm hakları saklıdır